• BEZ ŽILETKY 127g
  • 449 hodnocení
  • Novinka


 •  


  Vylepšili jsme pro Vás složení pro snadnější rozmíchání s vodou!

  POZOR AKCE! Nakup víc, ušetři více!

   

  2ks - 224,1 Kč/ks

  3ks - 211,65 Kč/ks

  4ks - 199,2 Kč/ks

  5ks - 186,75 Kč/ks

  10ks - 161,85 Kč/ks

  Speciálně vyvinutý holící prášek určený k odstraňování nežádoucího ochlupení z různých částí těla,
  bez použití žiletky... 


  Nejedná se o depilační produkt!

   

  Holicí prášek BEZ ŽILETKY odstraňuje ochlupení díky speciální kombinaci účinných minerálních látek, díky čemuž se vyhnete nepříjemnému podráždění pokožky, řezným ranám, akné a modřinám. Samozřejmě velkou výhodou je jeho praktické a rychlé použití, díky čemuž se zbavíte nežádoucího ochlupení mnohem rychlejším a komfortnějším způsobem. 

  IMG_5920

  Při pravidelném používání holicího prášku BEZ ŽILETKY nastává dlouhodobý účinek, díky čemuž budou chloupky tenčí a pokožka zůstane jemnější a hladká déle než při klasickém holení.

   

  Holící prášek BEZ ŽILETKY je určen k odstraňování jemného ženského ale i opravdu hrubého pánského ochlupení! Při dodržení správného postupu je holící prášek BEZ ŽILETKY dokonce schopen odstranit i vlasy, díky čemuž si přijdou na své hlavně páni, kteří upřednostňují střih tzv. „dohola“.

  IMG_6021

  Velmi rychlé, bezbolestné použití dělá z holícího prášku BEZ ŽILETKY skvělého praktického pomocníka na cesty, dovolené, do fitka, všude tam, kde prostě nechcete ztrácet čas holením. Upřímně, oholit si své tělo tak, abyste s ním byli spokojeni, není nejpříjemnější a časově nejkratší činnost;)

   

  UPOZORNĚNÍ!

   

  Každá pokožka má jinou citlivost, jinak reaguje na různé kosmetické přípravky. Proto je NEZBYTNÉ provést uvedený TEST a následně důkladně dodržet všechny uvedené kroky v NÁVODU K POUŽITÍ! Může se stát, že Vaše pokožka si s holícím práškem BEZ ŽILETKY prostě nebude rozumět.

  11

  Před prvním použitím holícího prášku BEZ ŽILETKY je NEZBYTNÉ provést následující test:

  Doba od posledního holení nebo použití depilačního přípravku MUSÍ BÝT nejméně 36 hodin!

  Vaše pokožka NESMÍ BÝT podrážděná ani nesmí obsahovat žádné otevřené rány!

  Vždy nanášejte na navlhčenou pokožku!

   TEST:

  1. Smíchejte půl čajové lžičky holícího prášku s vodou tak, aby vznikla konzistence podobná zubní pastě. Může se Vám zdát, že se prášek nechce s vodou spojit. Je zapotřebí míchat dostatečně dlouho, prášek se po nějakém čase z ničeho nic s vodou spojí.
  2. Naneste vzniklou hmotu v dostatečně silné vrstvě na kousek části těla, kterou chcete zbavit ochlupení.
  3. Nechte působit maximálně 5 minut
  4. Důkladně opláchněte vlažnou vodou.
  5. Počkejte 24 hodin.

   

  Pokud nezpozorujete žádné známky podráždění nebo zarudnutí pokožky, můžete začít holící prášek BEZ ŽILETKY používat podle návodu k použití.

  UPOZORNĚNÍ: Každá část těla má různou citlivost pokožky. Tento test je třeba provést zvlášť na každé části těla, kterou chcete zbavit ochlupení!

   

  NÁVOD K POUŽITÍ:

  1. Smíchejte potřebné množství holícího prášku BEZ ŽILETKY s přiměřeným množstvím vody. Vzniklá konzistence by měla být podobná zubní pastě a neměla by po těle stékat. (Prášek potřebuje delší čas než se s vodou spojí. Proto míchejte dostatečně dlouho a dokud se prášek nezačne s vodou spojovat, nepřidávejte další vodu. Teprve když uvidíte, že se prášek s vodou spojil a vzniklá konzistence je příliš hustá, případně stále místy sypká, přidejte ještě pár kapek vody.)
  2. Naneste rovnoměrně v dostatečně silné vrstvě na navlhčenou část těla, kterou chcete zbavit ochlupení.
  3. Nechte působit a průběžně kontrolujte navlhčeným prstem, kdy začne ochlupení odpadávat.

  Pokud začnete cítit jakékoliv podráždění nebo pálivý pocit, ihned hmotu důkladně opláchněte vlažnou vodou!

   Doba působení závisí na tloušťce ochlupení, typu pokožky apod. Nedoporučujeme ale nanesenou hmotu nechávat na pokožce déle než 5 minut!

  1. Důkladně oplachujte vlažnou vodou přičemž ochlupení, které nesmyjete vodou, jemně bez nadměrného tlaku a tření odstraňte s použitím navlhčené utěrky nebo sprchové houby. Nesnažte se ochlupení odstraňovat mechanicky s použitím velkého tření! Pokud se jemným přetřením ochlupení nedá odstranit, nanesli jste nedostatečnou vrstvu holící hmoty nebo čas působení byl příliš krátký.
  2. Po aplikaci je třeba pokožku hydratovat kvalitním uklidňujícím hydratačním krémem, případně doporučujeme použít kvalitní kokosový olej.

   

  Před dalším použitím holicího prášku BEZ ŽILETKY je třeba počkat minimálně 24 hodin.

  UPOZORNĚNÍ: V žádném případě nepoužívejte na citlivá místa jako bradavky, sliznice apod ... Zvažte použití na intimních partiích a v podpaží! Pokud se rozhodnete pro aplikaci i v těchto partiích, vždy důkladně proveďte uvedený test a při používání buďte maximálně opatrní! Při jakémkoliv pocitu nepohodlí ihned důkladně opláchněte vlažnou vodou!

   

  Zložení:   42186 CA6 - ZEA MAY STARCH / CORN STARCH, CALCIUM CARBONATE, CALCIUM THIOGLYCOLATE, CALCIUM HYDROXIDE, PARFUM / FRAGRANCE, POLYSORBATE 21, AMYL CINNAMAL, ALPHA-IZOMETHYL IONONE, EUFENOL, LINALOOL, BENZYL BENZOATE. F.I.L. D45304/3

   

  Plechovka 127g

  Dostupnost:Skladem
  Můžeme doručit do:
  • Vůně:
  • Cena:
  • 300 Kč(–17 %)
   249 Kč
 • BEZ ŽILETKY 127g
  BEZ ŽILETKY 127g
  • 1 z 15
  BEZ ŽILETKY 127gBEZ ŽILETKY 127gBEZ ŽILETKY 127g51561952 292693878095229 6613471911751974912 nBEZ ŽILETKY 127gBEZ ŽILETKY 127gjaBEZ ŽILETKY 127gBEZ ŽILETKY 127gBEZ ŽILETKY 127gBEZ ŽILETKY 127gBEZ ŽILETKY 127gBEZ ŽILETKY 127gBEZ ŽILETKY 127g